Zveme vás na 15. ročník LCW,

na největší sraz amerik v České republice,

který se bude konat 13. až 16. června 2024

v autokempu Merkur v Pasohlávkách!

plakat vstupne souteze ubytovani catering upozorneni
plakat

KDYŽ NEVÍŠ…

Jste účastník bez ubytování, který přijel amerikou?

Vjedete do areálu, kde se za závorou dáte doprava. Tam bude umístěna registrace vozidel.

Obdržíte registrační kartu, dárek (prvních 1000 účastníků dva dárky), posádka náramky oproti platbě vstupného. Pokud máte přátele i v levé části, amerikou se k nim dostanete. Plánujete-li odjezd ještě tentýž den, parkujte tak, aby váš vůz nebyl zastavěn dalšími vozy.

Jste účastník bez ubytování, který přijel jiným, než americkým vozem?

Své vozidlo zaparkujte na parkovišti před autokempem. Prosíme o ohleduplnost a dodržování rozumných rozestupů. Od pořadatelského týmu před recepcí obdržíte náramky, program a časopis oproti platbě vstupného.

Jste účastník s ubytováním (apartmán, bungalov, chatka), který přijel americkým autem?

Před recepcí jsou po stranách příjezdové komunikace odstavné pruhy. Zde zaparkujte a na recepci si vyřiďte formality s ubytováním spojené. Pak vjedete do areálu, kde se za závorou dáte doprava. Tam bude umístěna registrace vozidel.

Obdržíte registrační kartu, dárek (prvních 1000 účastníků dva dárky), posádka náramky oproti platbě vstupného.

Jste účastník s ubytováním (apartmán, bungalov, chatka), který přijel jiným, než americkým vozem?

Před recepcí jsou po stranách příjezdové komunikace odstavné pruhy. Zde zaparkujte a na recepci si vyřiďte formality s ubytováním spojené. Od pořadatelského týmu před recepcí obdržíte náramky, program a časopis oproti platbě vstupného. Pak vjedete do areálu, kde se za závorou dáte doleva. Do pravé části vám vjezd nebude umožněn.

Jste účastník s americkým autem a (americkým nebo neamerickým) obytným přívěsem?

Před recepcí nemusíte zastavovat – formality spojené s umístěním přívěsu jsme vyřídili za vás a platbu za přívěs provedli paušálem. Vjedete rovnou do areálu, kde se za závorou dáte doprava. Tam bude umístěna registrace vozidel.

Obdržíte registrační kartu, dárek (prvních 1000 účastníků dva dárky) a celá posádka náramky oproti platbě vstupného. Po registraci pojedete dále rovně a zaparkujete vzadu za hlavní plochou, dle pokynů týmu (v reflexní vestě). Pokud při této cestě nikoho právě nevidíte, patrně parkuje účastníka, který přijel před vámi, prosím vyčkejte.

Jste účastník s neamerickým vozem a neamerickým obytným přívěsem?

Před recepcí jsou po stranách příjezdové komunikace odstavné pruhy. Zde zaparkujte a na recepci si vyřiďte formality spojené s umístěním a platbou za přívěs. Od pořadatelského týmu před recepcí obdržíte náramky, program a časopis oproti platbě vstupného. Pak vjedete do areálu, kde se za závorou dáte doleva.

Jste účastník s neamerickým vozem a vlastním stanem?

Své vozidlo zaparkujte na parkovišti před autokempem. Prosíme o ohleduplnost a dodržování rozumných rozestupů. Od pořadatelského týmu před recepcí obdržíte náramky, program a časopis oproti platbě vstupného.

Pokud budete stanovat v pravé části (dějiště LCW), formality spojené s umístěním stanu jsme vyřídili za vás a platbu za stan provedli paušálem. Polohu stanu konzultujte s pořadatelským týmem. Pořadatel si vyhrazuje právo určit místo, kde stany nelze akceptovat.

Pokud budete stanovat v levé části (klidová zóna), je třeba uhradit poplatek na recepci kempu a potom můžete „rozbít“ stan. Polohu stanu v levé části vám určí na recepci.

DISPOZIČNÍ MAPA KEMPU pro LCW 2023