Přátelé, kamarádi, milí návštěvníci a podporovatelé

Lucky Cruisers Weekendu, vzhledem k situaci,

která je všem dobře známa, jsme i my nuceni naši akci

přesunout do doby, kdy lze očekávat uvolnění vládních nařízení.

plakat vstupne souteze ubytovani catering upozorneni

KDYŽ NEVÍŠ…

plakat

Jste účastník bez ubytování, který přijel amerikou?

Vjedete do areálu, kde se za závorou dáte doprava. Tam bude umístěna registrace vozidel.

Obdržíte registrační kartu, dárek (prvních 600 účastníků dva dárky) posádka náramky oproti platbě vstupného. Pokud máte přátele i v levé části, amerikou se k nim dostanete. Plánujete-li odjezd ještě tentýž den, parkujte tak, aby váš vůz nebyl zastavěn dalšími vozy.

Jste účastník bez ubytování, který přijel jiným, než americkým vozem?

Své vozidlo zaparkujte na parkovišti před autokempem. Prosíme o ohleduplnost a dodržování rozumných rozestupů. Od pořadatelského týmu před recepcí obdržíte náramky, program a časopis oproti platbě vstupného.

Jste účastník s ubytováním (apartmán, bungalov, chatka), který přijel americkým autem?

Před recepcí jsou po stranách příjezdové komunikace odstavné pruhy. Zde zaparkujte a na recepci si vyřiďte formality s ubytováním spojené. Pak vjedete do areálu, kde se za závorou dáte doprava. Tam bude umístěna registrace vozidel.

Obdržíte registrační kartu, dárek (prvních 600 účastníků dva dárky) posádka náramky oproti platbě vstupného.

Jste účastník s ubytováním (apartmán, bungalov, chatka), který přijel jiným, než americkým vozem?

Před recepcí jsou po stranách příjezdové komunikace odstavné pruhy. Zde zaparkujte a na recepci si vyřiďte formality s ubytováním spojené. Od pořadatelského týmu před recepcí obdržíte náramky, program a časopis oproti platbě vstupného. Pak vjedete do areálu, kde se za závorou dáte doleva. Do pravé části vám vjezd nebude umožněn.

Jste účastník s americkým autem a (americkým nebo neamerickým) obytným přívěsem?

Před recepcí nemusíte zastavovat – formality spojené s umístěním přívěsu jsme vyřídili za vás a platbu za přívěs provedli paušálem. Vjedete rovnou do areálu, kde se za závorou dáte doprava. Tam bude umístěna registrace vozidel.

Obdržíte registrační kartu, dárek (prvních 600 účastníků dva dárky) a celá posádka náramky oproti platbě vstupného. Po registraci pojedete dále rovně a zaparkujete vzadu za hlavní plochou, dle pokynů týmu (v reflexní vestě). Pokud při této cestě nikoho právě nevidíte, patrně parkuje účastníka, který přijel před vámi, prosím vyčkejte.

Jste účastník s americkým vozem a vlastním stanem?

1) Pokud chcete stanovat v pravé části (dějiště LCW), prosíme o ohleduplnost a dodržování rozumných rozestupů. Od pořadatelského týmu LCW při registraci vozidla obdržíte náramky, program atd. oproti platbě vstupného. Formality spojené s umístěním stanu jsme vyřídili za vás a platbu za stan provedli paušálem. Polohu stanu konzultujte s pořadatelským týmem. Pořadatel si vyhrazuje právo určit místo, kde stany nelze akceptovat.

2) Pokud chcete stanovat v levé části (klidová zóna), je třeba uhradit poplatek za stan na recepci kempu. Polohu stanu v levé části vám určí také na recepci.

Jste účastník s neamerickým vozem a neamerickým obytným přívěsem nebo neamerickým obytným autem?

Před recepcí jsou po stranách příjezdové komunikace odstavné pruhy. Zde zaparkujte a na recepci si vyřiďte formality spojené s umístěním a platbou za přívěs či obytné auto. Od pořadatelského týmu před recepcí obdržíte náramky, program a časopis oproti platbě vstupného. Pak vjedete do areálu, kde se za závorou dáte doleva.

Jste účastník s neamerickým vozem a vlastním stanem?

1) Pokud chcete stanovat v pravé části (dějiště LCW), musíte své neamerické vozidlo zaparkovat na parkovišti před autokempem. Prosíme o ohleduplnost a dodržování rozumných rozestupů. Od pořadatelského týmu LCW před recepcí obdržíte náramky, program a časopis oproti platbě vstupného. Projděte do pravé části kempu. Formality spojené s umístěním stanu jsme vyřídili za vás a platbu za stan provedli paušálem. Polohu stanu konzultujte s pořadatelským týmem. Pořadatel si vyhrazuje právo určit místo, kde stany nelze akceptovat.

2) Pokud chcete stanovat v levé části (klidová zóna), je třeba uhradit poplatek za stan na recepci kempu. Polohu stanu v levé části vám určí také na recepci. Od pořadatelského týmu LCW před recepcí obdržíte náramky, program a časopis oproti platbě vstupného. Poté můžete i se svým neamerickým vozem vjet do levé části kempu, zaparkovat a postavit stan. Do pravé části kempu (dějiště LCW) musíte pěšky.

CO JE PRO NÁS AMERICKÉ AUTO A CO NENÍ.

DISPOZIČNÍ MAPA KEMPU pro LCW 2019