Zveme vás na 15. ročník LCW,

na největší sraz amerik v České republice,

který se bude konat 13. až 16. června 2024

v autokempu Merkur v Pasohlávkách!

plakat vstupne souteze ubytovani catering upozorneni
vizuál

KDYŽ NEVÍŠ…

JEDU NEAMERICKÝM AUTEM:

Mám ubytování v kempu – po vyřízení ubytování na recepci kempu předložíte u registrace vozidel doklad od ubytování. Zaplatíte vstupné a na kauci 2000 Kč se dojedete ubytovat, s vozem potom přeparkujete do vyhrazeného prostoru v levé části kempu, kde vám bude oproti dokladu o úhradě kauce částka vrácena. Na ubytování a přeparkování máte časový limit 2 hodiny.

Chci stanovat – zaplatíte vstupné a do areálu vjedete po uhrazení kauce 2000 Kč, na vyložení věcí v místě, kde budete stanovat (mimo parkovací a průjezdné sektory) máte limit 2 hodiny, s vozem vyjedete z kempu, u výjezdu vám bude oproti dokladu o úhradě kauce částka vrácena.

Nelze pouze stanovat v boxech určených pro přívěsy a karavany.

Jedu neamerickým autem obytným, nebo tažným s neamerickým obytným přívěsem (tzv. „neamerický bydlík“) – u registrace vozidel zaplatíte vstupné a pronájem boxu 1000 Kč/ čtvrtek-neděle. Dostanete přidělené číslo boxu v levé části kempu (ATC I.) a samolepku, kterou viditelně označíte vůz či karavan.
(možnost přípojky el. energie, redukci lze půjčit na recepci kempu)

Kapacita boxů je omezená, boxy nelze předem rezervovat. V případě, že obsadíte neoprávněně jiný, než přidělený box, budeme nuceni vás z boxu vykázat.

Jedu neamerickým tažným autem a na vleku mám USA vůz – u registrace uhradíte vstupné, složíte USA vůz na vámi vybrané vhodné místo mimo hlavní plochu a vlek s tažným vozidlem odstavíte podél odjezdové cesty v levé části kempu.

JEDU AMERICKÝM AUTEM:

Jedu USA autem tažným s neamerickým obytným přívěsem (tzv. „US-bydlík“) – u registrace vozidel zaplatíte vstupné a dostanete přidělené číslo boxu v pravé části kempu (ATC II.) a samolepku, kterou viditelně označíte přívěs.
(možnost přípojky el. energie, redukci lze půjčit na recepci kempu)

Jedu USA autem obytným, nebo tažným s americkým obytným přívěsem (tzv. „US-bydlík“) – u registrace vozidel zaplatíte vstupné a v areálu si najdete vyhovující místo, pokud máte zájem o box a bude ještě k dispozici, dostanete přidělené číslo boxu v pravé části kempu (ATC II.) a samolepku, kterou viditelně označíte vůz či karavan.
(možnost přípojky el. energie, redukci lze půjčit na recepci kempu)

Kapacita boxů je omezená, boxy nelze předem rezervovat. V případě, že obsadíte neoprávněně jiný, než přidělený box, budeme nuceni vás z boxu vykázat.

Jedu USA autem, mám ubytování od kempu, nebo v USA voze spím či stanuji – zaregistrujete vůz, zaplatíte vstupné a najdete si vhodné místo pro zaparkování vozidla (mimo hlavní plochu). Ubytovaní v kempu odstaví vozidlo mimo hlavní tahy a s účastnickou páskou na ruce si vyřídí na recepci náležitosti spojené s ubytováním.
(možnost přípojky el. energie, redukci lze půjčit na recepci kempu)

POZOR, pořadatel má VÝHRADNÍ DISPOZIČNÍ PRÁVO ke všem boxům určeným pro obytné vozy a karavany v době od 10:00 13.6.2024 do 10:00 16.6.2024!

PROTO RESPEKTUJTE TATO PRAVIDLA A PŘEDCHÁZEJTE PŘÍPADNÝM KOMPLIKACÍM:

  1. V boxech určených pro přívěsy a karavany nelze stanovat.
  2. Jakýkoli box může být v uvedené době obsazen pouze po řádném zaplacení a s vědomím pořadatele akce.
  3. Obytný vůz či karavan umístěný v přiděleném boxu je účastník povinen označit samolepkou, kterou obdrží při placení.
  4. Oprávněnost obsazení jednotlivých boxů bude v průběhu akce pravidelně kontrolována.
  5. V případě zjištění porušení pravidel budete z boxu vykázáni.

DISPOZIČNÍ MAPA KEMPU pro LCW 2024