Děkujeme všem, kdo dorazili

13. až 16. června 2019

na 10. LUCKY CRUISERS WEEKEND

do autokempu Merkur v Pasohlávkách!

Pamatujete na ročníky 2012 a 2014? Pamatujete na hnědé Camaro a červený Sebring Convertible? Bingo! Tahle auta tenkrát vyhráli dva z vás.

No, a protože ročník 2019 bude jubilejní desátý, máme pro vás znovu losovací soutěž o auťák. A ne o ledajaký! V sobotu 15. června 2019 jeden z vás odjede tímto nádherným Chevroletem Caprice Classic 1978

Chevy je po renovaci, má nový lak a jezdí jako drak 😊. Pod kapotou mu bublá poctivé americké železo – osmiválec 5.7 litru s automatickou převodovkou. Chevy je po technické kontrole a má platné registrační značky.

Kupón do soutěže o tenhle báječný auťák bude možné zakoupit v sobotu 15. června 2019 přímo na srazu LUCKY CRUISERS WEEKEND v Pasohlávkách. Cena kupónu je 200 Kč. Slosování proběhne tentýž den přímo na pódiu před zraky všech návštěvníků. Nový majitel na místě převezme svůj vůz a může s ním ihned odjet domů.

Hodně štěstí!

A jen tak pro zajímavost: šance na výhru je opravdu velká. Na to, že bude Caprice právě váš, máte šanci zhruba 1:1000. To je více než desetitisíckrát větší šance oproti Sportce. Na to, abyste vyhráli ve Sportce první cenu, máte šanci zhruba jedna ku třinácti milionům!