Přátelé, kamarádi, příznivci detroitského železa,

milí návštěvníci, je nám to moc líto! Vládní restrikce

ohledně omezeného počtu návštěvníků veřejných akcí nás

donutila letošní ročník Lucky Cruisers Weekendu definitivně ZRUŠIT!

Pamatujete na ročníky 2012 a 2014? Pamatujete na hnědé Camaro a červený Sebring Convertible? Bingo! Tahle auta tenkrát vyhráli dva z vás.

No, a protože ročník 2019 bude jubilejní desátý, máme pro vás znovu losovací soutěž o auťák. A ne o ledajaký! V sobotu 15. června 2019 jeden z vás odjede tímto nádherným Chevroletem Caprice Classic 1978

Chevy je po renovaci, má nový lak a jezdí jako drak 😊. Pod kapotou mu bublá poctivé americké železo – osmiválec 5.7 litru s automatickou převodovkou. Chevy je po technické kontrole a má platné registrační značky.

Kupón do soutěže o tenhle báječný auťák bude možné zakoupit v sobotu 15. června 2019 přímo na srazu LUCKY CRUISERS WEEKEND v Pasohlávkách. Cena kupónu je 200 Kč. Slosování proběhne tentýž den přímo na pódiu před zraky všech návštěvníků. Nový majitel na místě převezme svůj vůz a může s ním ihned odjet domů.

Hodně štěstí!

A jen tak pro zajímavost: šance na výhru je opravdu velká. Na to, že bude Caprice právě váš, máte šanci zhruba 1:1000. To je více než desetitisíckrát větší šance oproti Sportce. Na to, abyste vyhráli ve Sportce první cenu, máte šanci zhruba jedna ku třinácti milionům!