Zveme vás na 15. ročník LCW,

na největší sraz amerik v České republice,

který se bude konat 13. až 16. června 2024

v autokempu Merkur v Pasohlávkách!

(11). UNOFFICIAL ročník LCW – 2020

Přestože jsme oproti normálním ročníkům jen pobublávali na volnoběh, byly to i tak hodně výživné 4 dny a noci. Udělali jste nám ohromnou radost, že jste dorazili v tak hojném počtu. Nečekali jsme, že na zrušený sraz a za totálně nejhoršího možného počasí přijede 200 amerik! Páteční a sobotní déšť s větrem se stal mezníkem hnusopočasí za celých 11 ročníků LCW a úplně pokazil standard Pálavy, ale konec září je holt nevyzpytatelný.
Přesto jsme si to s vámi neskutečně užili! Děkujeme všem zúčastněným, hlavně všem těm, kdo s námi trávili dny na základně a noci v baru. Spali jsme denně 4 hodiny, ale stálo to za to. Díky, že jste vytáhli svoje káry do deště a bláta, do nejistoty… Jsme pyšní, že máme takhle věrnou „lakáčskou“ komunitu. Přestože letošní covidový NON OFFICIAL LCW měl pro nás jako pořadatele stovky mínusů, jeden plus se přece jen objevil. Spousta z vás se totiž na vlastní oči (a hlavně kapsu) přesvědčila, kolik stojí víkend v kempu, když přijedete jako obyčejný rekreant, a ne na sraz. Reagujeme tím na občasné poznámky, že 500 Kč vstupného na čtyřdenní akci je drahota.
Jako příklad pro všechny uvedeme to, co jsme platili letos na recepci kempu my sami. Přijeli jsme totiž také jako rekreanti. Takže za 4 dny, 3 osoby, 2 auta, 1 karavan + el. přípojku a stanový přístřešek jsme na recepci zaplatili 2100 Kč. A to v termínu mimo hlavní sezónu a nekomerčně. Kdybychom přijeli jako účastníci na náš čtyřdenní červnový LCW, platili bychom na bráně za 3 lidi pouze 1500 Kč. Žádné platby za auto, karavan, stan ani přípojku bychom už platit nemuseli. Ptáte se, jak je to možné? Jednoduše proto, že všechny další poplatky (vstupné do areálu, platby za auta, karavany, stany a el. přípojky) za vás každý rok platíme ve formě paušálu my pořadatelé. A věřte, že to není malá částka. Děláme to hlavně proto, abyste nemuseli stát frontu na recepci a zatěžovat se všemi těmito záležitostmi včetně vylepování štítků na auta, karavany, stany… Prostě chceme, abyste si akci od začátku užili naplno a bez zbytečných starostí.
Pro ty, co nechtějí číst dlouhé texty je tu malé shrnutí: Můžete strávit 4 dny v kempu jako rekreant za 700 Kč, anebo jako účastník LCW za 500 Kč.
Váš tým LCW

25. – 27. září 2020

PLAKÁT


FOTOGALERIE 1
FOTOGALERIE 2
FOTOGALERIE 3
VIDEO 1VIDEO 1
VIDEO 2VIDEO 2
VIDEO 3VIDEO 3